Din inima, pentru Hercules!

Cristina Anca Serban Asociația Hercules

Pe 23 octombrie implinesc 34 de ani. In fiecare an m-ati intrebat ce imi de doresc sa primesc de ziua mea. N-am avut niciodata un raspuns concret, dar cu toate astea, am primit de la voi cele mai frumoase cadouri. Incepand cu 1 iunie anul trecut, am invatat sa ma bucur de ceea ce am, mai mult ca niciodata si asta cu ajutorul copiilor de la Hercules.

Anul asta stiu ce vreau! Imi doresc ca suma de bani pe care ati fi cheltuit-o pentru cadoul meu, sa o donati aici, catre Centrul de zi Hercules, familia a 40 de copii din Costesti, Arges. Ar fi cel mai frumos cadou pe care l-as putea primi!

Va multumesc!

Cu drag Cris.

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

Pentru o lume mai buna cu cat mai multi oameni ca tine! La multi ani, Barbie!
14 Oct 2015
La multi ani in avans Cris !!!!! Lov u!
14 Oct 2015
La multi, multi ani frumosi!
La multi ani Cris
13 Oct 2015
La multi ani Cris! ( asa in avans :*)
Cristina Anca Serban : Asociația Hercules
Din inima, pentru Hercules!